Trojuholníkový dizajn pre výkonné chladenie

01

Jedinečný trojuholníkový dizajn klimatizácie Samsung zvyšuje jej výkon a umožňuje, aby chladný vzduch cirkuloval rýchlejšie a prenikal ďalej a do širšieho priestoru v celej vašej domácnosti. Jej digitálny prevodník zasa zabezpečuje výrazne vyššiu energetickú účinnosť. Systém Virus Doctor a filter Easy Filter odstraňujú prach, znečisťujúce látky, alergény, baktérie a vírusy – najskôr pomocou filtra a potom systémom Virus Doctor.

Ochladzuje rýchlejšie a účinnejšie

02

Klimatizácia Samsung bola od základov navrhnutá tak, aby bola výnimočne účinná. Jej jedinečný trojuholníkový dizajn má širší prívod vzduchu, vďaka čomu môže klimatizácia nasávať viac vzduchu. Väčšia šírka a uhol jej výstupu vzduchu, viac lamiel v tvare písmena V a väčší ventilátor zasa zabezpečujú, že vzduch sa ochladzuje a prúdi rýchlejšie, ďalej a v širšom priestore. Svieži chladný vzduch sa tak dostane do každého kúta miestnosti.

Najskôr vás rýchlo ochladí a potom navodí pocit pohody

03

Klimatizácia Samsung začína vzduch rýchlo ochladzovať pomocou svojho výkonného režimu Fast Cool, vďaka čomu sa miestnosť okamžite naplní chladným vzduchom. Následne automaticky prepne na režim Comfort Cool, ktorý udržiava požadovanú teplotu. Nebudete tak mať pocit chladu a nebudete musieť manuálne prepínať nastavenia ani zapínať či vypínať klimatizáciu.

Pracuje inteligentne, aby šetrila energiu

04

Klimatizácia Samsung je vybavená energeticky úsporným digitálnym prevodníkom, vďaka ktorému dosahuje hodnotenie energetickej účinnosti 10,1. Požadovanú teplotu dokáže zachovať bez častého vypínania a zapínania, vďaka čomu má nižšiu spotrebu energie. Digitálny prevodník vám pomáha dlhšie zostať v príjemnom prostredí a zároveň zabezpečuje minimálnu spotrebu energie.

Šetrite energiu, aj keď ste sami

05

Režim jedného používateľa klimatizácie Samsung využíva menšiu kapacitu kompresora a znižuje spotrebu energie, zároveň však stále vytvára chladné a príjemné prostredie. Môžete ju tak používať, aj keď ste v miestnosti len vy – dokonca aj počas horúceho dňa – a bez obáv o výšku faktúry za elektrinu.

Odstraňuje vírusy

06

Systém Virus Doctor a filter Easy Filter odstraňujú prach, nebezpečné znečisťujúce látky a alergény, ako aj baktérie a vírusy (vrátane chrípkového vírusu A a koronavírusov), a to najskôr pomocou filtra a potom systémom Virus Doctor. Vzduch, ktorý dýchate, je tak stále čistý a zdravý.

Jedinečne štýlová

07

Čistá povrchová úprava Crystal Gloss™ a jedinečný zaoblený dizajn klimatizácie Samsung vám prinášajú prémiový vzhľad a výkon. Každý prvok jej štíhleho tela je uzavretý v priehľadnom materiáli vyrobenom systémom dvojitého vstrekovania – podobne ako aerodynamické a vysokovýkonné športové autá. Výsledkom je elegantný povrch, ktorý sa dokonale hodí do každej modernej domácnosti.

Stabilný a dlhotrvajúci výkon

08

Klimatizácia Samsung vás nesklame ani v tých najnáročnejších prostrediach. Jej technológia Triple Protector Plus, ktorá nepoužíva samostatný stabilizátor napätia, zabraňuje preťaženiu kompresora a riadiacej jednotky v prípade prepätia a kolísavého elektrického prúdu. Klimatizácia má tiež nehrdzavejúcu povrchovú úpravu, ktorá zabraňuje hrdzaveniu kondenzátora a skrinky. Zväčšený kondenzátor a optimalizované prúdenie chladiaceho prostriedku zasa znamenajú, že klimatizácia zvládne aj extrémne vysoké teploty (až do 58 °C).

Jednoduché vybratie a čistenie

09

Na rozdiel od bežných filtrov, ktoré sú často ťažko dostupné, sa filter Easy Filter klimatizácie Samsung nachádza na vonkajšej hornej časti zariadenia. Môžete ho tak jednoducho vybrať, vyčistiť a vložiť späť – bez toho, aby ste museli otvárať kryt alebo sa naťahovať za filtrom. Antibakteriálny povrch filtra okrem toho filtruje prach, nebezpečné znečisťujúce látky alergény.

Inteligentne praktická

S klimatizáciou Samsung si môžete pokojne vychutnávať vedomie, že je dokonale nainštalovaná, že ju môžete pohodlne ovládať na diaľku a že vyriešite každý problém. Funkcia Smart Installation zisťuje najčastejšie problémy a kontroluje, či je klimatizácia správne nainštalovaná. Keď si do svojho smartfónu nainštalujete príslušnú aplikáciu, funkcia Smart Wi-Fi vám umožní z ľubovoľného miesta monitorovať a meniť nastavenia ovplyvňujúce spotrebu, zatiaľ čo pomocou funkcie Smart Check môžete diagnostikovať chyby a okamžite požiadať o servisný zásah.

Dokonalá inštalácia je zaručená

11

Smart Installation je autodiagnostická funkcia, ktorá zabezpečí, že servisný technik dokonale nainštaluje vašu klimatizáciu Samsung. Automaticky zisťuje chyby inštalácie, ktoré môžu spôsobovať problémy pri používaní klimatizácie, vrátane neefektívnej komunikácie s vonkajšou jednotkou, problémov s celistvosťou vzduchového potrubia a nedostatočného prietoku chladiaceho prostriedku.

 

Dokumenty na stiahnutie